Stellenangebot bei Femeg

Pracownik produkcji oraz brygadzista linii produkcyjnej w przemyśle spożywczym (kobiety i mężczyźni)

Ort: 19217 Rehna, Niemcy
Arbeitszeit: 40 h/tydzień
Befristung: Nieograniczony
Beginn: jak to możliwe

Jesteśmy średniej wielkości firmą rodzinną z siedzibą w pięknym mieście klasztornym Rehna

w północno-zachodniej Meklemburgii. Obecnie zatrudniamy 50 osób, które wyspecjalizowały się w produkcji mrożonek. Naszą receptą na sukces jest nasze 30 letnie doświadczenie w produkcji i rozwoju wysokiej jakości rybnych trendów oraz klasyków w najlepszej mrożonej świeżości.

Aby wzmocnić nasz zespół produkcyjny, poszukujemy jak najszybciej pracownika produkcji oraz brygadzisty

Obowiązki

  • konserwacja, naprawa oraz optymalizacja maszyn i urządzeń linii produkcyjnej jak i w budynku firmy dodatkowo niezbędna dokumentacja
  • przebudowa maszyn na linii produkcyjnej
  • naprawy podczas awarii linii produkcyjnych
  • przestrzeganie regulaminu zakładu oraz regulaminu pracy HACCP oraz IFS
  • w późniejszym czasie szkolenie z zasad udzielania pierwszej pomocy oraz PPOŻ

Twój profil

  • chęć podjęcia bezpiecznej pracy z regulowanymi godzinami pracy(40 h/tydzień)
  • wymagane wykształcenie jako mechatronik, elektronik bądź elektryk
  • wieloletnie doświadczenie w zawodzie
  • wiedza w kierowaniu i prowadzeniu technik automatyki
  • mile widziana znajomość w kierowaniu elektronicznym jak Siemens S7
  • zdolność do podejmowania samodzielnie decyzji jak również pracy w zespole
  • duże zaangażownie, elastyczność oraz gotowość pracy na zmiany
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • solidne wdrożenie do pracy z możliwością dalszego rozwoju
  • odpowiedzialną i zróżnicowaną pracę w nowoczesnej firmie rodzinnej
  • umowę na czas nieokreślony oraz wysokie wynagrodzenie
  • możliwość dodatkowego, zakładowego ubezpieczenia emerytalnego

Możliwość składania aplikacjina adres Email: karriere@femeg.de

Poczta: FEMEG Produktions-und Vertriebs GmbH

             Gletzower Landstrasse 6

             19217 Rehna, Niemcy

oder Sie nutzen unser Online-Bewerbungs-Formular

Informationen zur Datenverarbeitung gemäß der EU-Datenschutzverordnung